Hlavní obsah

Rondo z Lakers si během druhého tréninku na Floridě zlomil palec

13. 7. 2020 7:50

Zkušený rozehrávač Los Angeles Lakers Rajon Rondo si hned během druhého tréninku po přesunu týmu na Floridu pro dohrávku NBA zlomil palec na pravé ruce. Čtyřiatřicetiletý basketbalista musí na operaci a bude mimo hru šest až osm týdnů. K týmu by se mohl vrátit v play off, pokud budou Lakers stále ve hře.

Foto: Profimedia.cz

Zkušený rozehrávač Los Angeles Lakers Rajon Rondo si hned během druhého tréninku po přesunu týmu na Floridu pro dohrávku NBA zlomil palec na pravé ruce.Foto: Profimedia.cz

Článek

Rondo hraje v Los Angeles druhou sezonu a při restartu soutěže měl mít v Lakers důležitou roli, neboť jiný rozehrávač Avery Bradley se rozhodl dohrávky ligy nezúčastnit. Vítěz NBA z Bostonem z roku 2008 už kvůli dvěma různým zraněním pravé ruky, jež vyžadovaly operaci, přišel o více než dva měsíce v Lakers v předchozí sezoně.

Lakers se představí hned v úvodní den dohrávané sezony ve sportovním komplexu poblíž Orlanda, 30. července se střetnou s městskými rivaly Clippers. Ročník, jenž byl v březnu přerušen kvůli pandemii koronaviru, vyvrcholí nejpozději 12. října.

Reklama

Sdílejte článek