Hlavní obsah

Děsivé KO! Neporažený Američan sestřelil soupeře naskočeným kolenem

13. 11. 2021 18:08

Americká organizace Bellator má za sebou další turnaj (271), který znovu nabídl několik působivých ukončení. O jedno takové se postaral neporažený talent Roman Faraldo, kterému se po necelé minutě povedlo naskočeným kolenem trefit Roberta Turnquesta přesně do brady. Druhý jmenovaný šel po tomto děsivém knokautu bezvládně k zemi. Video ze zápasu se okamžitě stalo virálním.

Foto: Getty Images

Roman Faraldo (vlevo) dokázal naskočeným kolenem knokautovat Roberta Turnquesta.Foto: Getty Images

Článek

První malér pro poraženého Turnquesta přitom přišel již při vážení. Američan totiž nedokázal splnit limit veltrové váhy (77 kg), který převážil o více než tři kila. Faraldo i navzdory nesplnění váhového limitu soupeře zápas vzal a v kleci protivníka potrestal.

„Jsem připravený. Je jedno, jestli vážíš víc nebo kolik máš vážit, jdu si za ukončením. Takže jsem si řekl, že do toho půjdu," nechal se slyšet Faraldo v pozápasovém rozhovoru.

O deset let starší soupeř toho totiž nestačil moc předvést a po děsivém naskočeném kolenu si připsal třetí porážku v řadě.

Turnquest se přitom do velkých problémů dostal již při dobře mířené levačce, která s ním pořádně zavrávorala. Faraldo to dokonale využil a při následném náběhu naskočil kolenem na soupeřovu hlavu. Turnquest šel pochopitelně k zemi a duel skončil již po 73 vteřinách.

Je tu ještě jedna zajímavost. Faraldovi se povedlo zopakovat naskočené koleno přesně po roce. V prvním případě, tedy 12. listopadu 2020, dokázal stejnou technikou ukončit také Pata Caseyho.

Reklama

Související témata:
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS ve fotbale 2022 v Kataru

Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?