Hlavní obsah

Rukavice šly stranou! Slavný zápasník se představil v neobvyklé roli

6. 12. 2021 10:30

Organizace OKTAGON MMA se dlouhodobě snaží zaujmout i zahraniční fanoušky a při svém posledním vydání si pro ně připravila opravdovou bombu. Do kole komentátora se totiž převtělil veterán slavné UFC Kelvin Gastelum, kterého na komentátorském stanovišti doplnil neméně zkušený Luke Barnatt. Přidaná hodnota pochopitelně přilákala velkou pozornost diváků a oba zmiňovaní rozdali celou řadu úsměvů a fotek.

Foto: Oktagon MMA

Veterán UFC Kelvin Gastelum přijel do Brna a komentoval OKTAGON 29.Foto: Oktagon MMA

Článek

Oba budili velkou pozornost a není se čemu divit. Přesto iniciativu ohledně jejich angažování na komentátorská místa překvapivě nekladla organizace OKTAGON MMA, nýbrž sami zápasníci.

„Luke Barnatt mi volal a řekl, že Kelvin by chtěl komentovat. My říkáme: Ten Kelvin? Řekli jsme, no tak jo, ani nebyl extrémně dráhy. To je celý příběh, takhle jednoduché to je," nechal se slyšet promotér Novotný na pozápasové tiskové konferenci.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Luke Barnatt (@lukebarnatt)

O účasti současné desítky střední váhy prestižní lize UFC nikdo dopředu nevěděl. Až den před turnajem přišla s šokující novinkou právě organizace OKTAGON MMA. Gastelum tak v brněnské pevnosti zaujal komentátorské místo a společnost mu dělal Luke Barnatt, který se rovněž představil v nejslavnější organizaci světa.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

„Slibujeme si od toho atraktivitu. Oni nás oslovili sami, my jsme z toho byli také překvapení. Jim se to strašně líbí, my jsme z toho nadšení. Když někdo jako Kelvin Gastelum začne chodit v našich hadrech a bude říkat, že se mu tady líbilo, tak nám to pomáhá v tom famu, který chceme. Je to dárek navíc pro fanoušky. Jsme rádi, že si ho společně můžeme užít," dodal Novotný.

Třicetiletý Gastelum tak načerpal komentátorské zkušenosti, v kleci však nějakou tu dobu působí. Do slavné UFC se dostal již v roce 2013 a nastoupil v ní do jednadvaceti zápasů. Američanova aktuální bilance činí šestnáct výher a osm porážek. Jeho komentátorský kolega Luke Barnatt rovněž působil v UFC, avšak po třech porážkách v řadě ji v roce 2015 opustil. V posledních letech zápasí pod taktovkou ruské ACA, kde však poslední tři zápasy nezvládl.

Reklama

Sdílejte článek
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

Nejnovější články