Hlavní obsah

Neuvěřitelný výkon, Karlos finišuje, jede jako blázen. Jak Vémola porazil Végha?

lik, jabSport.cz
3. 5. 2020 7:01

Jeden měl ve tváři pohodu, druhý byl odhodlaný vyhrát, jít za hranu bolesti. Porážku si nepřipouštěl, šlo by o druhou v řadě. A to si Karlos Vémola nemohl s Attilom Véghem dovolit. Všichni vědí, jak dopadlo první měření sil v listopadu v O2 areně. Zde se pro Terminátora otevřela pekelná brána, naopak slovenský šampion Bellatoru se nebe dotýkal.

Bolestivé vítězství. Karlos Vémola ve výzvě porazil Attilu VéghaVideo: Sport.cz

 
Článek

Před dvaceti tisíci diváky Végh sestřelil pravým hákem Vémolu v prvním kole. Kalendář ukazoval listopad 2019. O pár měsíců později přišla netradiční bitva, kdo vyjede na airbiku více kalorií? „Další z malých kroků, jak donutit Attilu Végha k odvetě," hlásil už dopředu Vémola.

Vyhrál, spálil 108 kalorií, soupeř 96. Jak vypadaly hlavní momenty tohoto klání, se můžete podívat ve zkráceném a komentovaném videu. „Druhou výzvu jsem vyhrál. Teď už na tebe čekám opět v kleci, kamaráde," umístil po výhře Vémola na sociální sítě.

Karlos Terminátor Vémola padl. Dostal K.O. od Attily VéghaVideo: Sport.cz

Reakce Végha? Pohodová. „Karlíto, velká gratulace za úžasný výkon. Na airbiku je jenom jeden král. A to jsi ty!" přispěchal s gratulací poražený, který je ale v klidu. Tu hlavní bitvu vyhrál on před pár měsíci. Nakonec šlo o jasnou záležitost, která trvala 127 sekund.

„Věděl jsem, že stovka bude stačit, to je brutal. V prvním našem zápase jsem nemohl ukázat srdce, tady jsem ho ukázal. Stejně to bude i v odvetě, i kdybych tam měl chcípnout," nechal se slyšet Vémola.

Dočká se někdy té pravé odvety? Protože o tu v oktagonu jde.

Reklama

Sdílejte článek