Hlavní obsah

Nepochyboval jsem, že titul uhrajeme, přiznal Daňo po obhajobě na MČR

29. 11. 2021 20:01

Ještě před tím, než Sebastian „beastik“ Daňo usedl k monitoru a společně se svými parťáky se Sinners rozehrál finále MČR proti Enterprise, se ho speaker přímo v brněnské hale ptal na to, jak souboj o titul v CS:GO dopadne. „Tři - nula,“ zahlásil český plejer sebevědomě. Hříšníci nakonec bitvu o zlato skutečně ovládli poměrem 3:0. „To bylo pro diváky, řekl jsem to jenom tak. Oni si určitě přáli, aby to takhle skončilo“ smál se Daňo o pár hodin později se zlatou medailí na krku.

Foto: @hltv

Plerej Sinners Sebastian Sebastian „beastik“ Daňo na archivní fotografii.Foto: @hltv

Článek

Poslední dobou byli Sinners výsledkově trochu dole. Na domácím šampionátu to ale poznat nebylo. Duel proti Enterprise měli pěvně ve svých rukách prakticky od začátku až do konce. „Věřím, že dnešní vítězství nám hodně pomůže i do dalších zápasů," nechal se po triumfu slyšet Daňo.

„Mě osobně se tady hrálo skvěle. Když vidí člověk tu radost lidí, tak hraje tak trochu i pro ně," pochvaloval si autor 56 finálových zásahů atmosféru na brněnském výstavišti.

Snad jediný zápas, kdy to Hříšníkům úplně na 100 % neklapalo, bylo jejich úvodní skupinové vystoupení proti eEriness. „Já jsem od začátku turnaje vůbec nepochyboval, že to tu celé vyhrajeme. Jeli jsme sem s mentálním nastavením k tomu získat titul," prozradil Daňo.

„Na turnaji hráli skvěle Enterprise, s tím se počítalo. Chtěl bych ale vyzvednout ještě eSubu a Dynamo Eclot, protože ti udělali za krátký čas velký posun. Jestli tyhle týmy zůstanou pohromadě, tak je podle mě čeká skvělá budoucnost," pochválil střelec Sinners turnajové soupeře.

„Příští rok bychom chtěli být mezi 20 nejlepšími týmy světa a chtěli bychom se určitě dostat na Major," prozradil Daňo s jakými ambicemi půjdou Hříšníci do další sezony.

Reklama

Sdílejte článek
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •