Florbalisté Střešovic vyhráli i 18. zápas v superlize

Florbalisté Tatranu Střešovice porazili v dohrávce 18. kola superligy v pražském derby Spartu 5:3, zůstávají nadále bez ztráty a vedou tabulku o 12 bodů před druhými Vítkovicemi. Čtyřmi body za dvě branky a stejný počet asistencí přispěl k výhře Tomáš Hanák. Pátá Sparta neuspěla po sérii šesti výher.

Florbalisté Tatranu Střešovice - ilustrační foto.

Tatran otevřel skóre v 5. minutě, kdy našel brankář Tomáš Jurco výhozem za obranou Sparty Martina Šindeláře, který prostřelil Martina Beneše. V polovině první třetiny zvýšil po Hanákově přihrávce Matěj Havlas.

Ve 26. minutě zkorigoval stav Mikuláš Krbec, ale v 35. minutě odpověděl Hanák, který za 149 sekund navíc upravil na 4:1. Ve 48. minutě se zapsal podruhé v utkání mezi střelce také Havlas. Sparta zmírnila porážku dvěma góly v power play, o které se postarali Dominik Bartoš a Jiří Curney.

Livesport superliga florbalistů - dohrávka 18. kola:
Tatran Střešovice - Sparta Praha 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
Branky: 11. a 48. Havlas, 35. a 38. T. Hanák, 5. Šindelář - 26. M. Krbec, 57. Bartoš, 59. Curney.