Bayern přišel před semifinále LM o obránce Guerreira

Fotbalisté Bayernu Mnichov se budou muset ve středeční odvetě semifinále Ligy mistrů s Realem Madrid obejít bez Raphaela Guerreira. Bavorský velkoklub dnes oznámil, že si portugalský obránce v sobotním bundesligovém zápase poranil vazy v kotníku.

Obránce Bayernu Mnichov Raphael Guerreiro při zápase se Stuttgartem v bundeslize.

„Bayern bude příštích několik zápasů bez Raphaela Guerreira,“ uvedli zástupci mnichovského klubu v oficiálním prohlášení. V úvodním semifinále Ligy mistrů se s Realem rozešli remízou 2:2.

Guerreiro kvůli zranění nedohrál sobotní duel se Stuttgartem, který Bayern prohrál 1:3. Ze hřiště musel už v 17. minutě poté, co si poranil kotník při pokusu zblokovat střelu soupeře. Kvůli zranění hlavy vystřídal v poločase i Eric Dier.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj hostí města Praha a Ostrava.