Hoffenheim - Mohuč 1:1Kadeřábek se vrátil po zranění a pomohl Hoffenheimu asistencí k bodu

Fotbalista Pavel Kadeřábek po měsíční pauze zaviněné zraněním nastoupil za Hoffenheim v německé lize proti Mohuči a ihned po příchodu na hřiště pomohl asistencí ke gólu na konečných 1:1.

Trenér Heidenheimu Frank Schmidt gestikuluje.

Bývalý reprezentační obránce naskočil do hry na začátku druhého poločasu a už po necelých třech minutách povedeným centrem vyzval ke skórování Skova. Mohuč vedla od 39. minuty, kdy se prosadil Richter. V 68. minutě mohli jít hosté znovu do vedení, ale Barkok penaltu neproměnil.

Hoffenheim doma bodoval teprve podruhé v sezoně po výhře 3:1 nad Wolfsburgem ze začátku září. V tabulce je šestý, Mohuč šestnáctá.