Norimberk - Hertha 0:2Darida pomohl Hertě gólem do čtvrtfinále poháru

Norimberk

Záložník Vladimír Darida se gólem podílel na postupu fotbalistů Herthy Berlín do čtvrtfinále Německého poháru. Český reprezentant otevřel skóre dnešního zápasu na hřišti druholigového Norimberku a položil základ k vítězství 2:0.

Záložník Vladimír Darida, ilustrační snímek

Daridovi připravil gól ve 32. minutě šikovnou patičkou v pokutovém území Vedad Ibiševič a bývalý plzeňský hráč se za Herthu prosadil podruhé v krátké době. Před 11 dny v bundeslize pomohl k výhře 2:1 nad Leverkusenem. Stejně jako v lize už má i v poháru na kontě dva góly, v prvním kole přispěl k vítězství 2:0 v Bielefeldu.

Triumf překvapivě třetího týmu bundesligy v Norimberku podtrhl ve druhém poločase John-Anthony Brooks.