Augsburg - Dortmund 1:1Dortmund přišel o náskok, na Bayern ztrácí osm bodů

Fotbalisté Dortmundu ve 24. kole německé ligy v Augsburgu ztratili vedení a remizovali 1:1. Borussia znovu klopýtla v boji o titul, z druhého místa tabulky ztrácí na vedoucí Bayern Mnichov už osm bodů. Mezi domácími náhradníky zůstali brankář Tomáš Koubek i jeho český spoluhráč záložník Jan Morávek.

Fotbalisté Dortmundu ve 24. kole německé ligy v Augsburgu ztratili vedení a remizovali

Dortmund poslal do vedení ve 35. minutě Hazard z individuální akce, ale pojistku favorizovaní hosté nepřidali. V 78. minutě po závaru v šestnáctce náhradník Sarenren Bazee srovnal hlavou. Zachraňující se Augsburg opustil barážovou příčku a je patnáctý o skóre před Herthou Berlín.

Na čtvrtou pozici se dostalo Lipsko, které vyhrálo v Bochumi 1:0 brankou Nkunkua z 82. minuty. Hosté naplno bodovali v šestém z posledních sedmi bundesligových duelů.