Lipsko - Wolfsburg 2:0Fotbalisté Lipska vyhráli třetí ligový zápas v řadě, Bayern opět naděloval

Fotbalisté Bayernu Mnichov vyhráli ve 20. kole německé ligy na hřišti Herthy Berlín 4:1 a tabulku vedou o šest bodů před Dortmundem. Za poražený celek odehrál necelou hodinu záložník Vladimír Darida. Lipsko díky povedenému závěru porazilo Wolfsburg 2:0 a po třetím vítězství za sebou se v německé lize posunuli na šesté místo. Poražení hosté čekají na výhru už devět kol.

Fotbalisté Lipska díky povedenému závěru porazili Wolfsburg 2:0 a po třetím vítězství za sebou se v německé lize posunuli na šesté místo.

Obhájce titulu Bayern si na Olympijském stadionu vypracoval v prvním poločase dvoubrankový náskok. Nejprve se prosadil Tolisso a po něm Müller. V závěrečné čtvrthodině se mezi střelce zapsali Sané a Gnabry, za "Starou dámu" snížil Ekkelenkamp.

Triumf Lipska proti Wolfsburgu zařídili v 76. a 84. minutě Orbán s Gvardiolem. Na třetí Leverkusen s Patrikem Schickem úřadující vicemistři ztrácejí čtyři body. Patnáctému Wolfsburgu patří první pozice znamenající záchranu.

Německá fotbalová liga - 20. kolo:
Lipsko - Wolfsburg 2:0 (78. Orbán, 84. Gvardiol),
Hertha Berlín - Bayern Mnichov 1:4 (81. Ekkelenkamp - 25. Tolisso, 45. Müller, 75. Sané, 79. Gnabry