Fotbalisté Unionu Berlín s Králem remizovali v ligové dohrávce v Mohuči

Fotbalisté Unionu Berlín remizovali v dohrávce 18. kola německé ligy v Mohuči 1:1. Za hosty nastoupil od 76. minuty český reprezentant Alex Král, jenž v nedělním utkání v Lipsku chyběl kvůli nemoci.

V Mohuči se duel proti Unionu Berlín hrál na těžkém terénu.

Záchranářský souboj mezi Mohučí a Unionem se v původním termínu 19. ledna neodehrál kvůli extrémním povětrnostním podmínkám spojeným s ledovkou. Obě branky dnes padly v dlouhém nastavení prvního poločasu. Nejprve poslal domácí do vedení v osmé minutě nastavení Burkardt, za dalších pět minut vyrovnal Gosens.

Předposlední Mohuč nevyhrála desáté kolo po sobě, z toho pošesté remizovala. Celku z německé metropole náleží patnáctá příčka, která jako první zajišťuje záchranu.