Šok. Fotbalisté třetiligového Saarbrückenu jsou v semifinále Německého poháru

Fotbalisté třetiligového Saarbrückenu v Německém poháru vyřadili dalšího favorita a jsou už v semifinále. Postup mezi nejlepší čtyři celky soutěže jim zajistila dnešní výhra 2:1 nad Borussií Mönchengladbach.

Fotbalisté Saarbrückenu se radují z postupové branky v zápase s Mönchengladbachem

Saarbrücken sice od osmé minuty prohrával, ale o vyrovnání se postaral ještě v první půli Amine Naifi a ve třetí minutě nastavení poté rozhodl Kai Brünker.

Sárský celek si tak v poháru připsal další senzační vítězství, když už vyřadil Bayern Mnichov a Eintracht Frankfurt.

V semifinále Saarbrücken nastoupí proti druholigovému Kaiserslauternu, druhou dvojici tvoří Fortuna Düsseldorf s Leverkusenem. Bayer, kde působí útočníci Patrik Schick, Adam Hložek a brankář Matěj Kovář, je posledním bundesligovým celkem v soutěži.