Mönchengladbach - Brémy 2:2Fotbalisté Mönchengladbachu bez nemocného Čvančary remizovali s Brémami

Fotbalisté Mönchengladbachu bez nemocného útočníka Tomáše Čvančary remizovali doma v předehrávce 15. kola německé ligy s Brémami 2:2. Jeho spoluhráč z české reprezentace a brankář Werderu Jiří Pavlenka zůstal na lavičce.

Fanoušci Werderu Brémy umí vytvořit bouřlivou kulisu.

Hosté vstoupili do utkání lépe a v sedmé minutě je poslal do vedení Borré, který si do vápna naběhl na centr Schmida a zakončením placírkou k tyči otevřel skóre. V závěru úvodního dějství srovnal ranou z hranice šestnáctky Reitz. Německý záložník krátce po změně stran dokonal zblízka obrat, Ducksch ale v 76. minutě zařídil dělbu bodů střelou do prázdné branky poté, co jeho spoluhráč Njinmah vypíchl před gólmanem Nicolasem míč.

Borussia nevyhrála třetí z posledních čtyř kol, díky bodu se v neúplné tabulce posunula na deváté místo. Brémy, které naplno bodovaly v jediném z minulých šesti bundesligových zápasů, jsou dvanácté.