Bohemians - Partizan 2:0Bohemians nabírají pohárovou formu, v přípravě porazili slavného soupeře

Fotbalisté Bohemians 1905 zakončili soustředění ve Slovinsku vítězstvím 2:0 nad Partizanem Bělehrad. Duel v Kidričevu rozhodly branky Davida Puškáče z 16. minuty a Jana Matouška z 55. minuty.

David Puškáč z Bohemians oslavuje gól. (ilustrační foto)

Pražané si po triumfu nad maďarským týmem Zalaegerszeg (1:0) připsali proti čtvrtému celku minulého ročníku srbské ligy druhou výhru v přípravě. Ve Slovinsku neuspěli pouze s chorvatským Osijekem (2:3).

"Klokani" v uplynulém ligovém ročníku obsadili čtvrté místo a po 36 letech se představí v pohárové Evropě. Bohemians ve 2. předkole Konferenční ligy narazí na norské mužstvo Bodö/Glimt.

Přípravné fotbalové utkání ve Slovinsku:
Bohemians Praha 1905 - Partizan Bělehrad 2:0 (1:0)
Branky: 16. Puškáč, 55. Matoušek.
Bohemians: Reichl - Hůlka (68. Kadlec), Křapka, Hybš - Köstl (56. Necid), Jánoš (68. Beran), Hrubý (46. Jindřišek), Dostál - Matoušek (56. Mužík), Prekop (56. Vala) - Puškáč (46. Kozák). Trenér: Veselý.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.