Bohemians 1905 - Dukla 3:4Bohemians podlehli v přípravě Dukle, Liberec remizoval s Chrudimí

Fotbalisté Bohemians 1905 podlehli v přípravném utkání Dukle 3:4. Liberec remizoval v Mnichově Hradišti s jiným druholigovým celkem Chrudimí bez branek.

Záložník Bohemians Josef Jindřišek.

Souboj dvou pražských celků v Libčicích nad Vltavou odstartovali lépe Bohemians, které v 15. minutě poslal do vedení Josef Jindřišek. ¨

Poté ale čtyřikrát skórovala Dukla, dvě trefy si připsal Quadri Adebayo Adediran. "Klokani" snížili až v závěrečné čtvrthodině brankami Daniela Krcha a Martina Dostála.

Přípravné fotbalové utkání v Libčicích nad Vltavou:
Bohemians Praha 1905 - Dukla Praha 3:4 (1:1)
Branky: 15. Jindřišek, 76. Krch, 87. Dostál - 18. a 55. Adediran, 52. Kozel, 64. Hrubeš.
Sestava Bohemians: Bačkovský - Dostál, Bederka, Vondra (46. Köstl) - Fulnek, Jindřišek, Vacek (46. Krch), Nový (68. Kadlec) - Puškáč (46. Chramosta, 68. Vondra), Necid (14. Osmančík, 46. Hronek), Ugwu (46. Keita) Trenér: Klusáček.
Slovan Liberec - Chrudim 0:0
Sestava Liberce - I. poločas: Vliegen - Michal, Chaluš, Plechatý, Šulc - Tupta, Purzitidis, Stoch, Faško, Mészáros - Rabušic. II. poločas: Vliegen - Gebre Selassie, Lehoczki, Mikula, Gembický - Havelka, Frýdek - Novotný, Matoušek, Nečas - Rondič. Trenér: Kozel.