Drnovice rozhodly utkání po výpadku elektřiny

PŘÍBRAM

Souboj bodově chudých týmů skončil vítězstvím Drnovic, když jejich obě branky vstřelil střídající útočník Holub. Zápas 10. kola první Gambrinus ligy v Příbramy byl ve druhé půli na 37 minut přerušen kvůli výpadku proudu a po pauze hosté dvěma góly nepříznivý vývoj otočili.

Ilustrační foto

Trenér Příbrami František Kopač nechal po prohře v Jablonci na lavičce gólmana Sňozíka a obránce Turtenwalda. První klíčový moment nezáživného zápasu přišel ve 44. min. Otepka napálil balón dopředu, gólman Bureš si zakřičel na Schindlera, aby mu míč pustil, ale místo odkopu do bezpečí ho nepochopitelně minul. Před příbramským útočníkem Mlikou se otevřela prázdná branka a přízemní střelou z hranice šestnáctky otevřel skóre.

V 59. min. zhasla na stadiónu všechna světla a rozhodčí Jára poslal oba týmy do kabin. Vše se podařilo dát do pořádku po 37 minutách (řády stanovená čekací doba je 1 hodina), kdy zápas znovu začal. Pauza očividně víc pomohla hostům, kteří se zmohli na vyrovnání po spolupráci střídajících hráčů - Vajda našel ve vápně volného Holuba a ten zblízka nemohl nedat.

V samotném závěru zapomněla dezorientovaná příbramská obrana opět na Holuba, jenž zužitkoval ve vítězný gól přihrávku Klinky.

Marila Příbram - FK Drnovice 1:2
Poločas: 1:0, Branky: 44. Mlika - 78. a 90. Holub. Rozhodčí Jára, žluté karty: Loseille - Holomek, Bureš, 3622 diváků
Sestavy
Příbram: Pařízek - Navrátil, Formánek, Mácha - Jendruščák (85. Jež), Barteska, Otepka, Riegel, Loseille - Hiroš (68. Kučera), Mendy (7. Mlika).
Drnovice: Bureš - Ševinský (59. Holub), Abanda, Schindler, Čáp - Svoboda (59. Adamec), Holomek, Ševela (69. Vajda), Onofrej - Holenda, Klinka.