Nový útočník Slovácka Cicilia dal gól i v druhém přípravném duelu

Červeník

Nová posila fotbalistů Slovácka útočník Rigino Cicilia skóroval i ve druhém přípravném zápase na novou sezonu. Na Slovensku v sobotu zpečetil výhru svěřenců trenéra Martina Svědíka nad Zlatými Moravci 4:1.

Radost fotbalistů Slovácka ze vstřelené branky - ilustrační foto.

Téměř dvoumetrový rodák z Curacaa se v 90. minutě trefil technickou střelou zpoza velkého vápna přesně do horního rohu branky. V prvním poločase zajistil Slovácku náskok 2:0 dvěma góly Jan Kliment. Po přestávce se zapsal mezi střelce z přímého kopu Marek Havlík.

Ve třetím přípravném duelu Slovácko narazí ve středu na Slovan Bratislava.

Zlaté Moravce - Slovácko 1:4 (1:2)
Branky: 45. Menich - 15. a 42. Kliment, 47. Havlík, 90. Cicilia.
Sestava Slovácka:
I. poločas: Porcal - Kalabiška, Kadlec, Vincour, Reinberk - Rezek, Havlík, Daníček, Pernica - Kliment, Kubala.
II. poločas: Nemrava - Kalabiška, Šimko, Hofmann, Reinberk (65. Olšanský) - Petržela, Sadílek, Havlík (59. Polášek), Rezek (59. Pernica), Navrátil - Cicilia. Trenér: Svědík.