Teplice - Pardubice 1:1Fotbalisté Teplic zakončili Tipsport ligu remízou s Pardubicemi

Fotbalisté Teplic se rozloučili se zimním přípravným turnajem Tipsport ligou remízou 1:1 s Pardubicemi. Severočeši vyhráli ve skupině jediný ze tří duelů. Poslednímu týmu prvoligové tabulky Pardubicím ještě zbývá odehrát zápas s druholigovou Vlašimí.

Fotbalisté Teplic se radují z gólu (ilustrační foto)

Svěřenci trenéra Kováče načali souboj s Teplicemi lépe. Po 20 minutách hry je poslal do vedení Solil. Severočeši odpověděli v 81. minutě zásluhou Kodada. Východočeši nenavázali na úvodní vítězství 3:2 nad druholigovou Spartou B.

Tipsport liga se tentokrát nehraje v klasickém lednovém termínu, ale už na přelomu listopadu a prosince. Tradiční přípravný turnaj vyplňuje devíti z 16 účastníků české ligy část dlouhé pauzy poté, co podzimní sezona kvůli mistrovství světa v Kataru skončila nezvykle brzy. Celkem 20 účastníků je rozděleno do pěti čtyřčlenných skupin, 26. ročník vyvrcholí 10. prosince.