Hlavní obsah

Rozhodčí podle komise připravili Teplice proti Č. Budějovicím o regulérní gól

25. 10. 2022 23:34

Fotbalisty Teplic připravili sudí ve 12. kole první ligy proti Českým Budějovicím o regulérní branku. Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR druhý asistent v 28. minutě chybně signalizoval v hraniční situaci ofsajd domácího Abdallaha Gninga, jenž za bezbrankového stavu překonal brankáře Martina Janáčka. Nesprávný verdikt následně potvrdil videorozhodčí. Tepličtí nakonec s Jihočechy prohráli 0:2.

Foto: Petr Skřivánek, ČTK

Zprava brankář Martin Janáček a David Broukal z Českých Budějovic.Foto: Petr Skřivánek, ČTK

Článek

Přehmatu se ve 12. kole sudí dopustili podle komise i v zápase Zlína s Libercem. Videorozhodčí Miroslav Zelinka nesprávně zasáhl do hry po zákroku domácího Jana Silného na Jana Mikulu a hlavní arbitr Jan Všetečka po přezkoumání situace ze záznamu v 59. minutě nařídil penaltu, z níž hosté srovnali na 1:1. Ševci ale dokázali ještě odpovědět a Slovan porazili 2:1.

V 11. kole sudí chybovali v zápase Pardubic s Jabloncem. Za bezbrankového stavu asistent v 63. minutě chybně odmával ofsajd a zastavil únik hostujícího Jana Chramosty. Chvíli nato na opačné straně vstřelili domácí jedinou branku utkání a překvapivě zvítězili 1:0.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Slávista Jakub Hromada (vpravo) se raduje z gólu proti Spartě. Za ním Lukáš Masopust.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

V dalších zápasech posledních tří kol sudí podle komise nechybovali. Dobře zvládli i uplynulé 13. dějství včetně nedělního pražského derby, v němž Slavia zvítězila nad Spartou vysoko 4:0. Komise o tom informovala v komuniké.

Reklama

 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS ve fotbale 2022 v Kataru

Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?