Sparta B - Třinec 0:1Sparta B podlehla Třinci, ve druhé lize potřetí po sobě nevyhrála a neskórovala

Fotbalisté B-týmu Sparty ve 13. kole druhé ligy podlehli Třinci 0:1. Pražané v soutěži potřetí za sebou nevyhráli a nedali gól, v tabulce jsou čtrnáctí. Varnsdorf nevyužil šanci poskočit do čela a po remíze 1:1 na hřišti Táborska je třetí.

Zápas na Žižkově, kde sparťanská rezerva hraje domácí zápasy, rozhodla Machučova branka z 28. minuty. Třinečtí naplno bodovali po šesti kolech, připsali si premiérové venkovní vítězství v druholigové sezoně a poskočili na 11. pozici.

Táborsko poslal do vedení ve 13. minutě Ledecký. O chvíli později trefil břevno hostující Tanko, jenž po hodině hry vyrovnal. Jihočeské mužstvo je na 13. příčce. Varnsdorf ztrácí bod na nejlepší duo Příbram, Líšeň.

13. kolo druhé fotbalové ligy
Sparta Praha B - FK Třinec 0:1 (0:1)
Branka: 28. Machuča. Rozhodčí: Všetečka - Vodrážka, Pfeifer. ŽK: Šilhart, Suchomel, Pudhorocký, Ambler - Habusta, Kateřiňák, Kania, Straňák. Diváci: 365.
Táborsko - Varnsdorf 1:1 (1:0)
Branky: 13. Ledecký - 64. Tanko. Rozhodčí: Vokoun - Dobrovolný, Cíchra. ŽK: Varačka, Nešpor, Mezera - Richter, Kubista, Kříž. Diváci: 510