Hlavní obsah

Trpišovský se do komentování odposlechů nechtěl pouštět. Četl jsem jen úryvky, řekl

12. 12. 2021 18:57

Dánského legionáře Alexandra Baha po nedělní ligové výhře nad Mladou Boleslavi pochopitelně slávistický kouč Jindřich Trpišovský chválil, gólmana Aleše Mandouse, který znovu udržel čisté konto a svou sérii neprůstřelnosti natáhl už na 670 minut, samozřejmě také. A tříbodový zisk v konfrontaci se Středočechy také moc a moc kvitoval, protože díky nim vede mistrovská Slavia tabulku dál s tříbodovým náskokem před druhou Plzní.

Foto: Ondřej Deml, ČTK

Hráči Slavie se radují z druhého gólu v zápase s Mladou Boleslaví.Foto: Ondřej Deml, ČTK

Článek

„Přitom to byla jedna z nejhorších kombinací, která nás mohla potkat. Ve čtvrtek jsme hráli venkovní zápas Konferenční ligy v Berlíně a v noci se vraceli domů, v neděli jsme nastupovali proti Mladé Boleslavi už od tří hodin. Naštěstí doma, takže jsme nemuseli nikam cestovat, a nešlo tudíž o kombinaci nejhorší úplně ze všech," připomněl slávistický kouč, že sedmá výhra v řadě a zase s nulou má pro něho obzvlášť velkou cenu.

„Zvlášť se soupeřem, který má v kádru skvělé hráče a vůbec dobré mužstvo. Ke všemu hned několik mladoboleslavských fotbalistů má za sebou slávistickou minulost, takže cítili motivaci navíc," ukázal Trpišovský třeba na Marka Suchého či Milana Škodu.

Při vší chvále a pozitivech, které po výhře 2:0 nad Mladou Boleslaví na adresu svého celku snášel, se ale pochopitelně nemohl vyhnout dotazu na nové policejní odposlechy, které v neděli vyplavaly na světlo světa a v nichž je nejčastěji vzpomínaná Slavia.

Foto: Ondřej Deml, ČTK

Zleva Nicolae Stanciu ze Slavie a Samuel Dancák z Mladé Boleslavi.Foto: Ondřej Deml, ČTK

I s údajným milionem slibovaným za zisk titulu či třeba vyjádřeními bývalého sportovního ředitele Jana Nezmara na adresu některých hráčů i třeba šéfa klubu Jaroslava Tvrdíka.

„Četl jsem jen úryvky, protože jsme v neděli neměli klasický den s rozcvičením a poté čekáním na zápas. Hráli jsme s Mladou Boleslaví už od 15 hodin, já měl mobil prakticky celý den vypnutý a ony informace jsem zaregistroval až tady," reagoval Jindřich Trpišovský.

„Nechtěl bych se proto pouštět do jejich komentování, ostatně, klub už stanovisko vydal," přidal.

Reklama

 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

Nejnovější články