Dukla - Chrudim 1:0Fotbalisté Dukly ve druhé lize zdolali Chrudim a na Vyškov ztrácejí čtyři body

Fotbalisté pražské Dukly ve 13. kole druhé ligy doma zdolali Chrudim 1:0. Svěřenci trenéra Petra Rady z druhého místa tabulky dál ztrácejí čtyři body na vedoucí Vyškov, který v pátek stejným výsledkem zvítězil v Jihlavě.

Dukla po vyrovnaném prvním poločase měla po změně stran převahu i šance. Jednu z nich využil v 77. minutě Kozel, který se trefil s přispěním tyčky. Pražané doma vyhráli čtvrté z posledních pěti druholigových utkání. Chrudim venku ani na sedmý pokus v sezoně nezvítězila a je jedenáctá.

Táborsko brankou Matouška ze třetí minuty nastavení vyhrálo v Opavě 1:0. Jihočeši se vrátili na třetí příčku, kde májí šestibodové manko na Vyškov a dvoubodovou ztrátu na Duklu.

Poslední Varnsdorf zvítězil v Kroměříži 2:1 a poprvé v sezoně naplno bodoval. Líšeň přestřílela B-tým Sparty 4:2. Domácí útočník Vandas se blýsknul hattrickem, který stihnul už mezi 10. a 29. minutou. Úvodní gól dal z penalty.

13. kolo druhé fotbalové ligy:
Dukla Praha - Chrudim 1:0 (0:0)
Branka: 77. Kozel. Rozhodčí: Kotala - Bureš, Mikeska. Bez karet. Diváci: 925.
Kroměříž - Varnsdorf 1:2 (0:0)
Branky: 64. Dočkal - 48. Rudnytskyy, 78. Zálešák. Rozhodčí: Ulrich - Slavíček, Mojžíš. ŽK: Jaroň, Matoušek, Zavadil, Cupák - Firbacher, Zálešák. Diváci: 637.
Líšeň - Sparta Praha B 4:2 (3:0)
Branky: 10. z pen. 22. a 29. Vandas, 90.+5 Matocha - 60. Rus, 62. Penxa. Rozhodčí: Batík - Matoušek, Pochylý. ŽK: Lutonský, Sokol, Vajner, Vandas, Raab, Matocha - Penxa, Kaštánek. Diváci: 529.
Opava - Táborsko 0:1 (0:0)
Branka: 90.+3 Matoušek. Rozhodčí: Cieslar - Antoníček, Líkař. ŽK: Janoščín (Opava). Diváci: 1843