Karviná - Sparta B 2:0Béčko Sparty ve druhé lize prohrálo s Karvinou

Fotbalisté Sparty B v předehrávce osmého kola druhé ligy prohráli v Karviné 0:2 a nebodovali potřetí za sebou. Naopak domácí v soutěži přerušili sérii tří porážek.

Karvinou poslal do vedení v 17. minutě Boháč hlavou po rohovém kopu. V 66. minutě přidal druhý gól Nigerijec Durosinmi, který dostal míč do branky po velkém závaru a tyčce Boháče. Rezervě Sparty v neúplné tabulce patří 14. místo, Slezané jsou čtvrtí.

Opava rozhodla duel s Chrudimí až v závěru. V 72. minutě otevřel skóre střídající Šcudla, jenž za šest minut asistoval u trefy Rychlého. Šestí Slezané bodovali počtvrté za sebou, jedenáctá Chrudim čtyři kola čeká na vítězství.

8. kolo druhé fotbalové ligy:
MFK Karviná - Sparta Praha B 2:0 (1:0)
Branky: 17. Boháč, 66. Durosinmi. Rozhodčí: Všetečka - Váňa, Dresler. ŽK: Memič - Jonáš, Suchomel. Diváci: 1015.
Opava - Chrudim 2:0 (0:0)
Branky: 72. Šcudla, 78. Rychlý. ŽK: Šigut, Kopečný, Kadlec - Kesner, Juliš. Rozhodčí: Vokoun - Dobrovolný, Pfeifer. Diváci: 1528.