Sparta B - Dukla 1:1Fotbalisté Dukly ve druhé lize remizovali se Spartou B a vzdaluje se jim baráž

Fotbalisté Dukly v předehrávce 28. kola druhé ligy v pražském derby na hřišti sparťanské rezervy jen remizovali 1:1 a vzdaluje se jim baráž o nejvyšší soutěž. Celek z Julisky ztrácí z šestého místa v neúplné tabulce dva zápasy před koncem soutěže tři body na třetí Příbram, která má utkání k dobru. Letenské "béčko" je o další dva body zpět na sedmé příčce.

Souboj sousedů v tabulce začala aktivněji Dukla, ale skóre v 16. minutě otevřeli sparťané poté, co se přízemní střelou prosadil Cissé. Tým z Julisky pak dlouho marně dobýval soupeřovu obranu a srovnání se dočkal až v 81. minutě po Moulisově gólu. Dokonat obrat mohl Matějka, ale v dobré pozici hlavičkoval mimo.

Dukla už počtvrté za sebou ztratila body a nenaplňuje roli největšího předsezonního aspiranta na postup. Přímo do nejvyšší soutěže projde pouze vítěz druhé ligy, první místo drží tři kola před koncem se čtyřbodovým náskokem Karviná. Druhý a třetí tým tabulky čeká baráž o účast mezi elitou se 14. a 15. celkem z první ligy.

28. kolo druhé fotbalové ligy:
Sparta Praha B - Dukla Praha 1:1 (1:0)
Branky: 16. Cissé - 81. Moulis. Rozhodčí: Klíma - Šimáček, Leška. ŽK: Cissé, Rus - Peterka, Hrubeš, Kozel, Piroch. Diváci: 533.