Vlašim - Táborsko 2:1Fotbalisté Vlašimi na úvod druholigového jara zdolali Táborsko a jsou druzí

Fotbalisté Vlašimi vstoupili do jarní části druhé ligy domácí výhrou 2:1 nad Táborskem a poskočili na druhé místo tabulky. Po neúplném 17. kole Středočeši ztrácí 12 bodů na vedoucí Zbrojovku Brno. Utkání mezi Spartou B a Varnsdorfem bylo odloženo kvůli nezpůsobilému hřišti.

Všechny branky ve Vlašimi padly už v prvním poločase. Domácí poslal do vedení po půl hodině hry Suchan a ve 42. minutě zvýšil Rigo. Těsně před pauzou snížil Tijani z penalty. Deváté Táborsko už po změně stran manko nedotáhlo a ve druhé lize nezvítězilo popáté za sebou.

17. kolo druhé fotbalové ligy:
Vlašim - Táborsko 2:1 (2:1)
Branky: 34. Suchan, 42. Rigo - 45.+1 Tijani z pen. Rozhodčí: Nehasil - Hrabovský, Melichar. ŽK: Gning, Hyský (trenér) - Šplíchal, Tusjak. Diváci: 430.