Znojmo - Frýdek-Místek 2:1Fotbalisté Znojma vybojovali první výhru v druhé lize

Znojmo

Ve čtvrtém kole druhé fotbalové ligy hráči Znojma poprvé zvítězili. Hosty z Frýdku-Místku porazili 2:1 díky gólové hlavičce Jaroslava Svozila z 85. minuty. V neúplné tabulce je Znojmo sedmé o bod před dnešním soupeřem.

Znojmo v jediném předchozím domácím utkání v sezoně podlehlo Hradci Králové 1:3, ale proti Frýdku-Místku začalo dobře. Po 33 minutách otevřel skóre střelou k tyči Jan Javůrek.

Frýdek-Místek, který v minulém kole zdolal tehdejšího lídra tabulky Třinec, vyrovnal deset minut po přestávce. Po rohovém kopu se hlavou trefil ke vzdálenější tyči Michal Švrček. Hosté pak měli šance otočit zápasů ve svůj prospěch, ale místo toho inkasovali po Svozilově hlavičce. Další gól Znojmu rozhodčí v nastavení kvůli faulu na brankáře neuznal.

4. kolo druhé fotbalové ligy:
Znojmo - Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
Branky: 33. Javůrek, 85. Svozil - 55. Švrček. Rozhodčí: Matějček - Melichar, Novák. ŽK: Urbančok, Růsek, Teplý, Lacko - Pielorz, Šumský, Biolek. Diváci: 1215.
Znojmo: Veselý - Svozil, Cihlář, Helísek, Mešaninov - Machuča (84. Čereda), Lacko, Javůrek, Teplý, Urbančok (59. Růsek) - Šamánek (73. Hladík). Trenér: Balcárek.
Frýdek-Místek: Buček - Švrček, Pielorz, Spasojevič, Ondráček (86. Chvěja) - Šumský, Grussmann (46. Slaninka), Biolek, Willwéber - Varadi (66. Krčula), M. Kovařík. Trenér: Venglarčík.