Brno - Příbram 0:1Příbram ve druhé fotbalové lize potvrdila formu a po výhře v Brně už je čtvrtá

Fotbalisté Příbrami v předehrávce 12. kola druhé ligy zvítězili 1:0 v Brně. Středočeši se čtvrtou výhrou v řadě posunuli na čtvrté místo o skóre za Zbrojovku. Oba celky ale může po dohrání víkendového programu předstihnout až pětice týmů.

Jediný gól vstřelil v 21. minutě proti svému bývalému týmu Jakub Nečas a Příbram zdolala dnešního soupeře po deseti vzájemných zápasech. Brno, které od 76. minuty dohrávalo bez vyloučeného Josefa Koželuha, prohrálo v lize třetí duel za sebou a na domácí půdě utrpělo v šestém utkání už třetí porážku.

12. kolo druhé fotbalové ligy:
Brno - Příbram 0:1 (0:1)
Branka: 21. Nečas. Rozhodčí: Radina - Kotík, Dresler. ŽK: Smejkal - Jandera, Jahič, Antwi. ČK: 76. Koželuh (Brno). Diváci: 2508.