Příbram - Varnsdorf 1:2Šance pro Vyškov, Příbram podlehla Varnsdorfu

Fotbalisté Příbrami podlehli doma ve 20. kole druhé ligy Varnsdorfu 1:2 gólem v šesté minutě nastavení. Lídr soutěže prohrál po dvou výhrách a v sobotu se na něj může bodově dotáhnout Vyškov, pokud doma porazí pražskou Duklu. Sparťanský B-tým kvůli prohře 1:2 v Jihlavě neopustil sestupové pásmo a může klesnout na poslední místo.

Příbram vedla od 18. minuty po trefě Zeronika, ještě v prvním poločase vyrovnal Samko. Zápas směřoval k remíze, po vypršení čtyřminutového nastavení si však hosté ještě vypracovali rohový kop a nigerijský útočník Tanko pomocí teče střídajícího Šimáčka dokonal obrat.

Varnsdorf vyhrál po dvou kolech a z páté pozice ztrácí bod na třetí Karvinou.

O vítězství Jihlavy nad béčkem Sparty rozhodli Ogiomade a Selnar, v závěru snížil Cissé. Vysočina zvítězila po třech remízách, naopak Pražané nevyhráli potřetí v řadě a zůstali patnáctí. V případě nedělního triumfu slávistické rezervy nad Opavou klesnou na poslední příčku.

20. kolo druhé fotbalové ligy
Příbram - Varnsdorf 1:2 (1:1)
Branky: 18. Zeronik - 37. Samko, 90.+6 Tanko. Rozhodčí: Petřík - Pečenka, Kotalík. ŽK: Melichar, Sakala, Petrák, Kříž (vedoucí týmu) - Tanko, Zbrožek, Vaňák. Diváci: 860.
Jihlava - Sparta Praha B 2:1 (1:0)
Branky: 19. Ogiomade, 53. Selnar - 85. Cissé. Rozhodčí: Krejsa - Dresler, Bureš. ŽK: Vydra (Sparta). Diváci: 673.