Vítkovice - Vyšehrad 4:2Vyšehrad dvakrát vedl, nakonec ale nedosáhl ani na bod

Ostrava

Fotbalisté Vítkovic sice v pátečním utkání 3. kola FNL s nováčkem z Vyšehradu dvakrát prohrávali, nakonec si však připsali tři body za vítězství 4:2. Ve druhém pátečním utkání vyhrálo Ústí nad Labem nad Prostějovem 3:1, když všechny branky padly ve druhém poločase.

Vyšehrad vedl po zásahu Vernera, ale brzy o náskok přišel. Osm minut před půlí udeřili Šemíci znovu a do kabin odcházeli v těsné vedení spokojenější.

Vítkovicím pomohl ke zvratu i vlastní gól Pražanů, který obstaral pravý bek Pardubský. Když o chvíli později poslal domácí tým do vedení Praus, Vítkovice byly v euforii. Tu ještě navýšil v poslední minutě trefou na 4:2 Kania.

3. kolo druhé fotbalové ligy
Vítkovice - Vyšehrad 4:2 (1:2)
Branky: 11. Matoušek, 62. vlastní Pardubský, 67. Praus, 90. Kania - 7. Verner, 37. Čvančara. Rozhodčí: Hanousek - Dresler, Váňa. ŽK: Matoušek, Kovařík, Motyčka - Pardubský, Gebert. Diváci: 624.
Vítkovice: Květon - Surzyn, Mikula, Cverna, Praus (83. Motyčka) - Buchvaldek (46. Zorvan), Holiš, Matoušek, Matěj (71. Kania), Stříž - Kovařík. Trenér: Balcárek.
Vyšehrad: Otáhal - Pardubský, Švejdík, Drozda, Mareš - Vejvar (67. Rataj), Verner, Žežulka (76. L. Veselý), Drobílek, Čvančara (73. Gebert) - Pouček. Trenér: R. Veselý.
Ústí nad Labem - Prostějov 3:1 (0:0)
Branky: 58. Matějka, 83. Miskovič, 88. Krátký - 78. Šteigl. Rozhodčí: Cihlář - Mokrusch, Kubr. ŽK: Peterka - Schuster, Střeštík, Pernackij, Biolek, Šteigl. Diváci: 871.
Ústí: Tvrdoň - Strada, Pimpara, Vlček, Písačka - Peterka, Valenta (80. Bassey), Richter - Drame (71. Krátký), Matějka, Jirkovský (46. Miskovič). Trenér: Křeček.
Prostějov: Bréda - Biolek, Schuster, Janíček, Zapletal (72. Korovikov) - Píchal (77. Šteigl), Koudelka, Pernackij, Střeštík, Lutonský (65. Pašek) - Rolinc. Trenér: Machala.