Viktoria Žižkov - Olomouc B 2:2Žižkov ztratil dvougólové vedení a ve druhé lize zůstal předposlední

Fotbalisté Žižkova ve 20. kole druhé ligy ztratili proti olomoucké rezervě dvoubrankové vedení a po remíze 2:2 zůstali v tabulce na sestupovém předposledním místě. Za Hanáky se po změně stran dvakrát prosadil Jáchym Šíp a jeho tým se posunul na devátou příčku.

Žižkovský brankář František Kotek – archivní foto.

Žižkov měl namířeno k druhé jarní výhře poté, co se nejprve v 19. minutě po centru zblízka trefil Batioja a za 10 minut zvýšil střelou k tyči Sodoma. Pražský nováček soutěže ale nadějné poločasové vedení neudržel. Šíp nejprve v 57. minutě na zadní tyči dorážkou snížil a za 12 minut srovnal. Hanáci bodovali počtvrté z posledních pěti kol.

20. kolo druhé fotbalové ligy
Viktoria Žižkov – Olomouc B 2:2 (2:0)
Branky: 19. Batioja, 29. Sodoma - 57. a 69. Šíp. Rozhodčí: Volek - Žurovec, Kotalík. Bez karet. Diváci: 1266.