Ronaldo dal druhý hattrick v Saúdské Arábii

Hvězdný portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo vstřelil druhý hattrick během svého angažmá v Saúdské Arábii. Pětinásobný držitel Zlatého míče pomohl v sobotním ligovém utkání an-Nasru k vítězství nad al-Taiem 5:1. S 26 brankami devětatřicetiletý kanonýr vede tabulku střelců.

Útočník an-Nasru Cristiano Ronaldo se raduje ze svého hattricku

Ronaldo nebyl v zápase proti soupeři, který hrál od 36. minuty v deseti, dlouho příliš vidět. Až v 65. minutě po přihrávce další hvězdy Sadia Maného zvýšil na 3:1, za dvě minuty vstřelil další gól a v 87. minutě uzavřel skóre.

Někdejší útočník Realu Madrid, Juventusu či Manchesteru United pravděpodobně ani ve své druhé sezoně v an-Nasru nezíská s týmem titul. Devítinásobný šampion Saúdské Arábie ztrácí na druhém místě tabulky 12 bodů na al-Hilál, který vyhrál v sobotu 18. ligový zápas v řadě a míří za rekordním 19. titulem.

1 : 0 Dortmund - PSG 1 : 0 dohráno
20240501T21 : 00:00+0200