Fotbalisté Čenstochové před soubojem se Slavií remizovali s Bialystokem 2:2

Fotbalisté Čenstochové remizovali před čtvrtečním duelem 4. předkola Evropské konferenční ligy proti pražské Slavii na domácím hřišti s Jagelonií Bialystok 2:2. Raków podruhé za sebou v lize nevyhrál. Za hosty odehrál plnou porci minut Tomáš Přikryl a v 73. minutě se na hřiště dostal i střídající Martin Pospíšil.

Slávisté slaví Jurečkův (uprostřed) gól v odvetě s Panathinaikosem.

Domácí Čenstochová šla do vedení už ve třetí minutě gólem Nowaka a o sedm minut později zvýšil na 2:0 vlastní brankou hostující Nastič. V 63. minutě snížil střídající Nene a konečný výsledek pečetil pět minut před koncem Imaz.

Raków Čenstochová hrál v sestavě: Trelowski - Rundič, Arsenič, Racovitan (89. Sorescu) - Kun, Czyž, Gvilia (76. Papanikolau), Tudor, Nowak (61. Korčegin), Wdowiak (76. López) - Piasecki (61. Musiolik).