Linec se naladil na odvetu proti Slavii vysokým vítězstvím nad Innsbruckem

Fotbalisté Lince deklasovali v 1. kole nadstavby rakouské ligy 6:0 Innsbruck. Soupeř pražské Slavie v osmifinále Evropské konferenční ligy se posunul do čela skupiny o udržení.

Adam Pudil ze Slavie Praha a Philipp Wiesinger z Lasku Linec

LASK nastoupil oproti čtvrtečnímu duelu proti Slavii (1:4) se dvěma změnami v základní sestavě. A právě jeden z nových hráčů Nakamura otevřel v deváté minutě skóre. Ještě do poločasu se dvakrát trefil Flecker a po změně stran zvýšili skóre Michorl, Schmidt a znovu Nakamura.

V 60. minutě se dostal do hry jako střídající hráč český obránce Filip Twardzik. Linec odehrál utkání v sestavě: Schlager - Potzmann, Letard, Wiesinger (60. Twardzik), Renner - Holland (59. Horvath), Hong Hjon-sok (79. Sulzner) - Flecker, Michorl, Nakamura - Balič (59. Schmidt, 74. Luckeneder).

Sorův potenciál? Neumím odhadnout, do topu ještě něco chybí, říká Jindřich TrpišovskýVideo: Sport.cz, SK Slavia Praha

Odvetný duel proti Slavii čeká Linec na domácím hřišti ve čtvrtek od 21:00.