St. Étienne - Marseille 0:2Fotbalisté Marseille ve francouzské lize opět vyhráli venku

St. Étienne

Fotbalisté Marseille, které v prosinci přivítá v Evropské lize Slovan Liberec, zvítězili ve 14. kole francouzské ligy na hřišti St. Étienne 2:0. Olympique si připsal už třetí výhru na soupeřově půdě za sebou.

Záložník Marseille Romain Alessandrini slaví gól (ilustrační foto).

O vítězství Marseille se postarali Batshuayi a N'Koudou. Batshuayi skóroval v první půli, kdy pohotově poslal do brány nepovedenou střelu právě N'Koudoua. Ten si na zásah počkal do druhého poločasu, prosadil se ranou z hranice vápna.

Olympique hrál v sestavě: Mandanda - Dja Djedje, N'Koulou, Rekik, Manquillo - Diarra, Isla - Ocampos, Cabella (85. Barrada), N'Koudou (89. Lucas Silva) - Batshuayi.

Marseille v tabulce na 12. místě přeskočila Bordeaux, které i s Jaroslavem Plašilem v sestavě remizovalo na hřišti Rennes 2:2. Plašil na hřiště přišel po půlhodině.