Monako - Nantes 1:1Monako před odvetou proti Spartě začalo francouzskou ligu remízou

Monako

Fotbalistům Monaka vstup do nového ročníku francouzské ligy nevyšel. Před úterní odvetou s pražskou Spartou v 3. předkole Ligy mistrů remizovali doma 1:1 s Nantes, které obsadilo v uplynulé sezoně až 18. místo a muselo se zachraňovat v baráži.

Fotbalisté Monaka na ilustračním snímku ze zápasu 3. předkola Ligy mistrů na Spartě.

Monako, které v úterý na Letné zvítězilo 2:0, šlo brzy do vedení. Ve 14. minutě skóroval Portugalec Gelson Martins, jenž vyšel proti Spartě naprázdno. Svěřenci trenéra Nika Kovače však neudrželi náskok ani do přestávky, ve 42. minutě vyrovnal Jean-Charles Castelletto.

Třetí tým minulého ročníku hrál v sestavě: Nübel - Aguilar, Disasi, Badiashile, Caio Henrique (72. Jakobs) - Jean Lucas (82. Sidibe), Tchouaméni - Martins (72. Fofana), Volland (59. Golovin), Diop - Boadu (59. Ben Yedder).