Ohromující start. Český kanonýr si v prvním kole ligy připsal hattrick

Reprezentační útočník Tomáš Pekhart vstoupil do nového ročníku polské ligy v dresu Legie Varšava ve velkém stylu. V úvodním kole se český fotbalista, jenž byl v sezoně 2020/21 nejlepším střelcem soutěže s 22 góly, blýskl hattrickem a pomohl domácímu týmu k vítězství 3:0 nad LKS Lodž.

Tomáš Pekhart na archivním snímku během tréninku reprezentace.

Čtyřiatřicetiletý Pekhart, který se na konci ledna vrátil do Legie po půlročním angažmá v Turecku, načal střelecký účet sezony střelou z první po rychlé akci ve 25. minutě.

Další branku přidal po změně stran v 57. minutě hlavou z bezprostřední blízkosti a hattrick završil tvrdou ranou v 69. minutě. V závěru pak vystřídal.

Začátek Fantasy ligy se blíží

V sobotu startuje Fortuna liga! Už máte svůj tým? Vytvořte si ho a hrajte zdarma o zajímavé ceny na Sport.cz.