Šeriff Tiraspol před odvetou v Plzni vyhrál v moldavské lize

Fotbalisté Šeriffu Tiraspol se naladili na úterní odvetu 3. předkola Ligy mistrů v Plzni vítězstvím 3:1 na hřišti týmu Sfintul Gheorghe. Obhájci titulu mají po dvou kolech moldavské ligy na kontě čtyři body.

Fotbalisté Viktorie Plzeň v sobotu vyhráli, jejich soupeř ve 3. předkole Ligy mistrů Šeriff Tiraspol rovněž.

Tiraspol udělal oproti domácímu utkání s Plzní (1:2) šest změn v základní sestavě a od 11. minuty prohrával po gólu Ibrahima. Do poločasu ale skóre otočili Kiki a Rasheed, třetí branku přidal střídající Ambri.

Šeriff odehrál zápas v sestavě Celeadnic - Renan Guedes (83. Da Silva), Kiki, Julien, Evangelou - Botos (60. Badolo), Salifu, Diop - Pernambuco (60. Atiemwen), Tejan (77. Ambri), Rasheed (60. Ouattara).