Spartak Moskva - FK Rostov 0:1Spartak Moskva s Králem nestačil na oslabený Rostov

Moskva

Fotbalisté Spartaku Moskva s českým záložníkem Alexem Králem podlehli v ruské lize doma 0:1 oslabenému Rostovu a mohou přijít o první místo v tabulce. Zápas rozhodl gól bývalého ruského reprezentanta Pavla Mamajeva ve 26. minutě.

Alex Král na archivním snímku.

Domácí hráli od 75. minuty po vyloučení bosenského obránce Rostova Dennise Hadžikaduniče proti deseti, ale početní výhodu nevyužili.

V 13. kole utrpěl Spartak teprve druhou porážku v soutěži po zářijové prohře s městským rivalem CSKA, který ho může v neděli vystřídat v čele tabulky. Před Spartak se může dostat i třetí Petrohrad.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.