Tohle si za rámeček nedá! Podívejte se na kiks slovenského brankáře

Košice/Praha

Ve slovenském fotbalovém Slovnaft Cupu není o překvapení nouze. Druholigový tým z Košic vyřadil už třetí tým z vyšší ligy. Poradil si i s prvoligovým Trenčínem, který porazil 3:0. Fanoušky pobavila hlavně první branka domácích, na které má velký podíl mladý brankář Michal Kukučka.

Fotbalisté FC Košice. (ilustrační foto)

Tým vedený trenérem Vukušičem postupně v poháru vyřadil Michalovce a Sereď, teď si poradil i s Trenčínem, který hraje nejvyšší slovenskou Fortuna ligu. Košice doma vedly už od 18. minuty, kdy se kuriózně prosadil Gáll. V druhém poločase přidali domácí ještě dvě branky a postoupili tak do semifinále poháru.

Na první brance Košic má velký podíl mladý trenčínský gólman Kukučka, který nedokázal zpracovat balón, ten mu projel mezi nohama a pro útočníka Gálla pak už nebyl žádný problém dopravit ho do sítě.