Chytrost spojenou s brilantní technikou ukázal v sobotním utkání kyperské ligy hráč Anorthosis Famagusta Moshe Ohayon. Na hřišti Apollonu Limassol vstřelil parádní gól z vlastní poloviny a zařídil svému mužstvu bod.

Fantastická trefa v kyperské lize.

Famagusta prohrávala na půdě Apollonu po prvních pětačtyřiceti minutách hry 0:1 a o přestávce provedla změnu v sestavě, když místo obránce Andiče vběhl na trávník izraelský záložník Moshe Ohayon. Tento tah vyšel kouči Anorthosis Costovi náramně. Třicetiletý hráč totiž po dvaceti minutách pobytu na hřišti zařídil hostům vyrovnání. Navíc způsobem, který přítomné fanoušky nadchl.

Ohayon si na vlastní polovině všiml, že gólman Bruno Vale stojí dál od své brány a rozhodl se tedy pro odvážný lob. Ten mu vyšel báječně, Vale si sice na míč sáhnul, v cestě do sítě mu ale nezabránil.

Dalších branek se už diváci v Limassolu nedočkali. Apollon je v čtrnáctičlenné tabulce druhý s dvoubodovou ztrátou na městského rivala AEL. Famagustě patří pátá pozice.