Hlavní obsah

V Lize mistrů nasadil jesle slavnému Piresovi, teď exsparťan perlí v přeboru

7. 11. 2017 16:56

Za největší úspěch považuje, že v Lize mistrů nasadil v duelu s Arsenalem jesle slavnému Robertu Piresovi. Bývalý hráč Sparty či Příbrami teď úřaduje v přeboru a kandiduje v dalším dílu populární ankety o nejhezčí gól ze soutěží výkonnostního fotbalu. Hitparáda o Gól snů nabízí především prudké umístěné rány, ale také kulišárnu z nulového úhlu.

Radek MynářVideo: Fortuna Gól snů

 
Článek

Lukáš Martínek

Petr Karásek

Jakub Pajkrt

Jaroslav Červený

Dominik Tuček

Vítězem ankety za pátý říjnový víkend se stal Michal Brůžek z TJ Sokol Želeč.

A už je tady další díl nového projektu Fortuna Gól snů, který zahrnuje soutěže od ČFL po krajské přebory.

Fortuna Gól snů - 1. listopadový víkend. Která trefa je nejhezčí?
Radek Mynář (FC Horky nad Jizerou) - Zahrál si Ligu mistrů, v první lize má 85 startů a 8 gólů. Teď se ve středočeském přeboru zaskvěl cizelérským přímým kopem, pravačkou přímo do šibenice.
Lukáš Martínek (SK Skalice u České Lípy) - Zkušený 32letý záložník ozdobil liberecký přebor. Po rohovém kopu rozehraném po zemi se opřel levačkou do míče a bombou našel horní růžek.
Petr Karásek (TJ Baník Union Nové Sedlo) - Fandí Slavii, Arsenalu, Rosickému a Jágrovi. A když soupeř v karlovarském přeboru nedokázal odvrátit míč z šestnáctky, potrestal ho parádní trefou.
Jakub Pajkrt (FK Neratovice-Byškovice) - Devětadvacetiletý záložník má přezdívku Pajda, v divizi B ovšem předvedl drzou finesu. Z nulového úhlu od koncové čáry místo centru levačkou prostřelil brankáře.
Jaroslav Červený (SK Rakovník) - Je mu teprve dvaadvacet, v áčku už ovšem působí sedmým rokem. V divizi A se opřel do balónu přímým nártem a efektně ho od břevna nabombil do brány...
Dominik Tuček (TJ Nová Včelnice) - Devatenáctiletý záložník v jihočeském přeboru předvedl, jak je fotbal vlastně jednoduchý. Z dálky a prakticky ze stoje napřáhl - a jeho projektil se zastavil až v šibenici.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

A tady už je nová šestice uchazečů o váš hlas.

Fortuna Gól snů - 1. listopadový víkend. Která trefa je nejhezčí?
Radek Mynář (FC Horky nad Jizerou)
39,3 %
Lukáš Martínek (SK Skalice u České Lípy)
11,5 %
Petr Karásek (TJ Baník Union Nové Sedlo)
2,8 %
Jakub Pajkrt (FK Neratovice-Byškovice)
4,6 %
Jaroslav Červený (SK Rakovník)
3,6 %
Dominik Tuček (TJ Nová Včelnice)
38,2 %
Celkem hlasovalo 3247 čtenářů.

Reklama

Sdílejte článek