Hlavní obsah

Klip s Vrbou v Ostravě rozesmál Csaplára. Lidé se tímhle opít nenechají, varuje kluby

18. 5. 2022 20:51

Fotbalový Baník připravil k nástupu kouče Pavla Vrby do ostravského klubu zajímavé a vtipné video, v němž připomíná, že se kouč po letech vlastně vrací domů. Co na marketingový počin říká expert Josef Csaplár v pořadu Přímák na Sport.cz? „Rozesmálo mě to," přiznává bývalý kouč, který se nebojí pojmenovat problémy českého fotbalu.

Baník Ostrava přivítal trenéra Pavla Vrbu videem. Co na něj říkal Josef Csaplár v pořadu Přímák na Sport.cz?Video: Sport.cz

 
Článek

Je právě tohle cesta, kterou by se kluby měly vydat, aby oslovily fanoušky? „Určitě je to jedna z věcí, ne ale ta hlavní, která by se měla zlepšit. Je to jedna z cestiček. Je tady urbanistika klubu, architektura klubu a vůbec celého fotbalu," nechal se Csaplár slyšet v pořadu Přímák na Sport.cz.

Kouč, který v minulosti dovedl Slovan Liberec k mistrovskému titulu, vidí v českém fotbale řadu negativ. „U nás je všechno strašně koncentrované - hlavní je výsledek dneska, tabulka. Pak je tu druhá věc a to je match day. Když je match day, tak všichni šílí. A když není, tak by všichni spali. V západním světě je přitom rozdíl mezi těmi dny minimální," nachází odlišnosti mezi fungováním v českých klubech a v cizině.

Křetínský musí učinit jedno ze dvou možných rozhodnutí, soudí Csaplár v pořadu PŘÍMÁK.Video: Sport.cz

Csaplár tvrdí, že se vždycky musí smát, když před sezonou na tiskových konferencích klubů slyší, že chtějí bojovat o fanouška. „Já na to říkám, o něj nebojujte. Pojďte ho zabavit, vtáhněte ho hry, je to váš partner," nabízí svůj pohled na dané téma. Zmíněný klip s příjezdem Pavla Vrby do Ostravy považuje za povedený kousek klubového Public Relation.

Fotbalový pořad Sport.cz PŘÍMÁK, jehož hostem byl kouč Josef CsaplárVideo: Sport.cz

„Jako trenér ale říkám, na prvním místě začněte tím, aby ten produkt byl kvalitní, aby nešidil. Když je produkt kvalitnější a pravdivější, tak ho snáze prodáte. Lidi se nenechají opít tímhle pí ár," dodává Csaplár.

Reklama

Sdílejte článek
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

Nejnovější články