Barcelona - Celta Vigo 1:0Barcelona po sedmé ligové výhře v řadě vede ligu o skóre před Realem Madrid

Fotbalisté Barcelony v 8. kole španělské ligy porazili doma Celtu Vigo 1:0 a vyhráli posedmé za sebou. V 17. minutě rozhodl Pedri. Celta Vigo měla v závěru několikrát velmi blízko k vyrovnání, ale domácí podržel brankář Ter Stegen.

Snajpr Barcelony Robert Lewandowski bojuje ve vzduchu s hráči Celty Vigo.

Barcelona vede tabulku o skóre před Realem Madrid. V příštím kole se na madridském Santiago Bernabéu odehraje přímý souboj obou odvěkých rivalů.

Betis Sevilla v lize opět ztratil a klesl na páté místo. Svěřenci Manuela Pellegriniho proti Valladolidu uhájili bezbrankovou remízu, přestože od 35. minuty hráli bez vyloučeného Pezzella. Betis, který se ještě po šestém kole držel třetí za Realem a Barcelonou, dohrával podruhé za sebou bez vyloučeného stopera.

San Sebastian porazil Villarreal 1:0 a připsal si první domácí vítězství v ligové sezoně. Popáté se trefil španělský záložník Brais Méndez. Domácí vyhráli třetí ligový zápas v řadě a v tabulce figurují na šestém místě. Villarreal je devátý.