Villarreal CF - FC Barcelona 3:4Barcelona vyhrála přestřelku ve španělské lize, vítězný gól dal Lewandowski

Fotbalisté Barcelony ve třetím kole španělské ligy ztratili ve Villarrealu dvougólové vedení, po následném dalším obratu ale nakonec zvítězili 4:3. V 71. minutě rozhodl premiérovou trefou v sezoně hvězdný útočník Robert Lewandowski.

Barcelona vedla po gólech Gaviho a De Jonga už po čtvrthodině 2:0, ještě do poločasové pauzy ale srovnali Foyth se Sörlothem. V 50. minutě dokonal obrat obstřelem na zadní tyč Baena, v 68. minutě ale znovu srovnal Torres a vzápětí po Yamalově střele do tyče dorazil míč do odkryté brány Lewandowski.

Katalánci zdolali dnešního soupeře potřetí za sebou a na vedoucí Real Madrid ztrácejí dva body. Villarreal prohrál i druhý domácí zápas ligového ročníku.

První body ztratila Valencie, která doma podlehla 1:2 Pamploně. Hostům zařídil druhou venkovní výhru v sezoně v páté minutě nastavení Vidal.

Španělská fotbalová liga - 3. kolo:
Villarreal - FC Barcelona 3:4 (26. Foyth, 40. Sörloth, 50. Baena - 12. Gavi, 15. De Jong, 68. Torres, 71. Lewandowski),
Valencie - Pamplona 1:2 (80. Duro - 24. Oroz z pen., 90.+5 Vidal)
Bilbao - Betis Sevilla 4:2 (30. a 45. obě z pen. Vesga, 45.+7 Guruzeta, 84. Gómez - 2. Willian José, 10. Isco)