Real Madrid - Granada 2:0Real Madrid porazil Granadu stále vede ligu těsně před Gironou

Fotbalisté Girony ve španělské lize porazili Valencii 2:1 po obratu v závěrečné desetiminutovce a vedou neúplnou tabulku. Oba domácí góly dal Stuani.

Fotbalisté Realu Madrid se radují z branky

„Bílý balet“ šel do vedení ve 26. minutě. Kroosovu brilantní přihrávku do vápna zužitkoval Díaz, jenž se trefil podruhé v ligovém ročníku. Pojistku domácím dodal dvanáct minut po pauze Rodrygo. Dvaadvacetiletý Brazilec má v posledních čtyřech soutěžních utkáních za Real bilanci šesti branek a čtyř asistencí.

Girona se dlouho trápila, navíc v 56. minutě hostující Duro zakončil brejk povedeným obloučkem. Pak se ale dostal na hřiště Stuani a zkušený sedmatřicetiletý Uruguayec skóroval v 82. a 88. minutě po dvou přihrávkách Couta. Katalánský tým vyhrál podvanácté v ligové sezoně.

Španělská fotbalová liga - 15. kolo:
Girona - Valencie 2:1 (82. a 88. Stuani - 56. Duro)
Bilbao - Vallecano 4:0 (23. Guruzeta, 47. vlastní Espino, 64. I. Williams, 68. N. Williams)
Real Madrid - Granada 2:0 (26. Díaz, 57. Rodrygo)
Pamplona - San Sebastian 1:1 (2. Gómez - 41. Sadiq).