Rána pro Real Madrid. Hororové zranění zastínilo výhru

Výhra Realu Madrid byla vykoupena další pohromou. Rakouský obránce David Alaba si přetrhnul zkřížený vaz v levém koleni a musí na operaci. Jak dlouho bude jednatřicetiletý fotbalista mimo hru, klub neuvedl, podle médií však přijde o zbytek sezony.

Zraněný fotbalista Realu Madrid David Alaba opouští hřiště v utkání s Villarrealem.

Alaba se zranil ve 34. minutě při nedělní ligové výhře 4:1 nad Villarrealem. Utkání nedohrál ani obránce Ferland Mendy, který musel v poločasové přestávce střídat kvůli svalovým problémům.

Pro Real je Alaba už pátým hráčem, kterého vyřadilo zranění kolena. Brankář Thibaut Courtois a obránce Éder Militao mají také přetržené zkřížené vazy, problémy mají i záložníci Eduardo Camavinga a Arda Güler.