Celta Vigo - Real Madrid C.F. 0:1Real je ve španělské lize nadále stoprocentní

Fotbalisté Realu Madrid zvítězili 1:0 ve Vigu a i po třetím kole udrželi stoprocentní bilanci v nové sezoně španělské ligy. Výhru zařídil v 81. minutě anglický záložník Jude Bellingham, který potvrdil aktuální střeleckou formu.

Fotbalisté Realu Madrid zvítězili 1:0 ve Vigu a i po třetím kole udrželi stoprocentní bilanci v nové sezoně španělské ligy. Výhru zařídil v 81. minutě anglický záložník Jude Bellingham.

Real mohl vést už v 69. minutě, Rodrygo ale brankáře Villara z penalty nepřekonal. Favorit tak udeřil až po rohovém kopu v závěru. Joselu, jenž nahradil v první půli zraněného Viníciuse Júniora, prodloužil centrovaný míč a Bellingham hlavou zblízka zakončil. Letní posila z Dortmundu za více než 100 milionů eur se trefila ve všech kolech a na kontě má čtyři branky.

Vigo podlehlo „Bílému baletu“ posedmé za sebou. Navíc prohrálo i druhý domácí zápas v sezoně a v tabulce má jediný bod.