Vallecano - Real Madrid 3:2Real přišel o první místo v La Lize

Fotbalisté Realu Madrid ve 13. kole španělské ligy prohráli 2:3 s Vallecanem a po první porážce v sezoně přišli o první místo. V tabulce jsou obhájci titulu druzí za Barcelonou, na kterou ztrácejí dva body.

Vinicius Junior (vpravo) z Realu a Florian Lejeune z Vallecana.

V nominaci Realu ve třetím utkání za sebou chyběl útočník Benzema. Držitel Zlatého míče má dva týdny před startem mistrovství světa v Kataru, kde by měl pomáhat Francii obhajovat titul, stále svalové problémy.

Real na stadionu městského konkurenta prohrával od páté minuty, kdy se prosadil Comesana. "Bílý balet" sice v závěru poločasu skóre otočil zásluhou Modričovy penalty a gólu Militaa, ale těsně před přestávkou vyrovnal García.

O výhře Vallecana rozhodl z penalty za Carvajalovu ruku v 68. minutě Trejo. První pokus mu Courtois zlikvidoval, ale protože gólman Realu nestál na brankové čáře, dostal domácí kapitán druhou šanci a tentokrát se štěstím uspěl.

Španělská fotbalová liga - 13. kolo:
Vallecano - Real Madrid 3:2 (5. Comesana, 44. García, 68. Trejo z pen. - 37. Modrič z pen., 41. Militao).