Sevilla - Celta Vigo 4:0Sevilla smetla Celtu Vigo a má nakročeno do finále Španělského poháru

Fotbalisté Sevilly míří do finále Španělského poháru. Ve čtvrtečním úvodním semifinále porazili doma Vigo 4:0, když se dvakrát trefil útočník Kevin Gameiro. Odveta se hraje za týden na hřišti Celty.

Útočník Sevilly Kevin Gameiro slaví gól proti Celtě Vigo v úvodním semifinále Španělského poháru.

Sevilla mohla skórovat již po půl hodině hry, Gameiro ale nařízenou penaltu za faul Gómeze na Vitola neproměnil. Domácí se dočkali až těsně před poločasovou pauzou. Banegův rohový kop usměrnil hlavou k tyči Rami.

Po přestávce pak Sevilla zvýraznila své vedení. Na hřišti zářil zejména Gameiro, který v rozmezí 59. a 62. minuty dvakrát skóroval. Triumf domácích ještě zpečetil tři minuty před koncem Krohn-Dehli. Odveta ve Vigu je na programu ve čtvrtek 11. února.

V druhém semifinále deklasovala Barcelona na Camp Nou Valencii 7:0. Odveta se na Estadio Mestalla uskuteční ve středu 10. února.